Previous Next

نام هتل پاتایا : هتل مپل منشن پاتایا | Maple Mansion

Maple Mansion یک مسکن شخصی است که در مرکز پاتایا واقع شده است. امکانات اقامتی غیر سیگاری را ارائه می دهد و همچنین دارای فای رایگان در همه مناطق است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل ات ناین پاتایا | Pattaya At Nine

اموال 1 دقیقه پیاده روی از ساحل است. Pattaya At Nine در یک منطقه راحت از پاتایا مرکزی، درست در کنار جشنواره مرکزی پاتایا ساحل فروشگاه خرده فروشی و در 50 متری ساحل، دارای استخر بیرونی و منظره ای از شهر است. رایگان فای ارائه شده است و پارکینگ رایگان در دسترس است در محل.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل کاتسیره رزیدنس پاتایا | Katesiree Residence

این ویژگی 8 دقیقه پیادهروی از ساحل است. Katesiree Residence در 5 دقیقه پیادهروی از خیابان پیاده پیاده پاتایا ارائه می دهد اتاق های مدرن با Wi-Fi رایگان. این اقامتگاه دارای میز جلو 24 ساعته است. پارکینگ رایگان عمومی در یک مکان نزدیک به آن امکان پذیر است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ ای.ای ریزیدنس پاتایا | The A.A. Pattaya Residence

یک استخر در فضای باز و یک رستوران، The A.A. پاتایا رزیدنس در مرکز پاتایا واقع شده است. دسترسی رایگان فای در دسترس است. محل اقامت یک پیادهروی دو دقیقه ای از خیابان پیاده روی پاتایا است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل های فایو پاتایا | Highfive Hotel 

این ویژگی 5 دقیقه پیادهروی از ساحل است. مراحل از مرکز خرید جشنواره پاتایا و زیبای ساحل پاتایا، هتل پنج نفره، اتاق های بزرگ و آرام را ارائه می دهد. این هتل دارای استخر سرپوشیده و Wi-Fi رایگان در مناطق عمومی است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ رایت ریزورت پاتایا | The Right Resort

این ویژگی 13 دقیقه پیادهروی از ساحل است. در The Right Resort در 5 دقیقه با پاتایا Soi 3 واقع شده است. استخر سرپوشیده در این هتل داراي پارکينگی خصوصی است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل اوکی پاتایا |OK Place

استخر شنا رایگان فای واقع در پاتایا مرکزی، OK Place ارائه می دهد مسکن با تلویزیون. فای رایگان است برجسته.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دابل بی گراند رزیدنس پاتایا |BB Grand Residence

BB Grand Residence در مرکز پاتایا ارائه می دهد اتاق های راحت با امکانات ضروری. مهمانان می توانند در کافه یا غذای دلپذیر در رستوران در سایت خنک شوند. فای رایگان در همه مناطق قابل دسترسی است پارکینگ رایگان ممکن است پس از رزرو.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل فایر اند آیس پاتایا |Fire and ice

ر پاتایا مرکزی، در فاصله 400 متر از خیابان پاتایا واقع شده است
و 1 کیلومتر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل، آتش و یخ ارائه می دهد فای رایگان. این هتل دارای یک نوار است که در 1.5 کیلومتر از هارد راک کافه واقع شده است. اتاقها دارای یک بالکن با منظره ای از شهر است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ چیز سنترال کوندو بای مای پاتایا استی پاتایا |The Chezz Central Condo by MyPattayaStay

 

این ویژگی 11 دقیقه پیادهروی از ساحل است. هتل Chezz Central Condo MyPattayaStay با استخر روباز و ماساژ تسکین دهنده، آپارتمان مدرن با تهویه مطبوع، نمایش باغ و فای رایگان ارائه می دهد. این آپارتمان در مرکز Pattaya واقع شده است، فقط 700 متر از King Power Duty Free Mall - پاتایا و 1.2 کیلومتر از کاباره آلکازار است.

 


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل ویو تالا کوندو بای 6 بلو استودیو پاتایا |View Talay condo 6 Blue Studio

این آپارتمان با منظره دریا، نمایش Talay condo 6 آبی استودیو آپارتمان با بالکن و کتری، حدود 200 متر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل است. این آپارتمان همچنین دارای فای رایگان است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بیس بای پیرل پِروپرتی پاتایا |The Base by Pearl Property

این ویژگی 4 دقیقه پیادهروی از ساحل است. هتل Base توسط املاک پرل واقع در 300 متری از خیابان پاتایا و 600 متری از جشنواره پاتایا ساحل واقع شده است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بیس بای مای استی پاتایا |The Base by MyPattayaStay

این ویژگی 3 دقیقه پیاده روی از ساحل است. Base در MyPattayaStay واقع در پاتایای مرکزی در منطقه Chon Buri واقع شده است و امکانات دسترسی به اتاق تناسب اندام را دارد. فای رایگان در سراسر ملک ارائه شده است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل سیتی گاردن پاتایا |City Garden Apartment Pattaya

پاتایا، خیابان پاتایا، واقع در 400 متری از خیابان پاتایا، یک آپارتمان با آشپزخانه در پاتایا مرکزی است. این هتل دارای فضای آزاد است و همچنین دارای استخر شنا در فضای باز است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بیس سنترال کوندومینیوم پاتایا |The Base Central Condominium

مرکز Base Central Condominium واقع در 300 متری از خیابان پاتایا و 600 متری از جشنواره مرکزی پاتایا، آپارتمان با فای رایگان و واحدهای مجهز به آشپزخانه و بالکن است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل اِی اَند اِم ویلا پاتایا |A&M Villa Pattaya

این ویژگی 20 دقیقه پیادهروی از ساحل است. A & M Villa Pattaya با ارائه یک نوار و یک وان حمام در پاتایا، تنها 1 کیلومتر از ساحل واقع شده است. دسترسی رایگان WiFi در دسترس است و شما می توانید در یکی از تراس های مبله در یک استراحت قرار دهید.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بیس اِل اِل ایکس پاتایا |LLX Apartments @ The BASE

این ویژگی 5 دقیقه پیادهروی از ساحل است. LLX Apartments @ The BASE یک استخر شنا در فضای باز، و همچنین اقامت با آشپزخانه در پاتایا مرکزی، 300 متر از خیابان پاتایا فراهم می کند. فای رایگان ارائه شده است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل رویال این کیچن اند بار پاتایا |Royal Inn Kitchen And Bar

این ویژگی 1 دقیقه پیاده روی از ساحل است. Royal Inn Kitchen And Bar در فضای مجازی و اتاق ها با تهویه مطبوع در پاتایا مرکزی ارائه می دهد. ملک 500 متر از خیابان پاتایا و 1 کیلومتر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل واقع شده است. این ملک در 1.5 کیلومتری هارد راک کافه واقع شده است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بِد روم هاستل پاتایا |The Bedrooms Hostel Pattaya

این ویژگی 1 دقیقه پیاده روی از ساحل است. The Bedrooms Hostel Pattaya در مرکز استان پاتایا واقع در منطقه Chon Buri واقع شده است، 500 متر از هنر در بهشت ​​و 600 متر از کاباره آلکازار. این خوابگاه دارای یک سالن مشترک است. هر دو فای رایگان و پارکینگ خصوصی در خوابگاه قابل دسترسی هستند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل بیس سنترال پاتایا بای جیترال |The Base Central Pattaya by Jittra

مرکز پاتایای مرکزی، در فاصله 300 متر از خیابان پاتایا و 600 متر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل، مرکز پاتایای پایه هتل جیتترا با امکانات وای فای، تهویه مطبوع و زمین تنیس ارائه می دهد. این آپارتمان دارای مرکز تناسب اندام است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل لاو روم 1 پاتایا |Love Room 1

واقع در پاتایای مرکزی، در فاصله 300 متر از خیابان پاتایا، اتاق عروسی 1، یک آپارتمان با منظره ی دریا است. این آپارتمان یک باغ را فراهم می کند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل گاردن گِست پاتایا |Garden Guest House

این ویژگی 6 دقیقه پیادهروی از ساحل است. باغ مهمان خانه در Soi Buakhao واقع در یک منطقه مناسب پاتایا، 300 متر از خیابان پاتایا واقع شده است. مهمانان می توانند از نوار در محل هتل لذت ببرند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل لِ تِرافالگَر پاتایا |Le Trafalgar

این ویژگی 10 دقیقه پیادهروی از ساحل است. مرکز تجاری پاتایا، 600 متر از خیابان پاتایا، مرکز تجاری Le Trafalgar، اتاق های تهویه مطبوع و تراس. ملک حدود 900 متر از جشنواره مرکزی پاتایای ساحل، 1.3 کیلومتر از هارد راک کافه و 1.5 کیلومتر از مجتمع King Power Pattaya است. این اقامت در سراسر ملک ارائه می دهد.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل کوندو 6 دِلوکس استودیو پاتایا |Condo 6 Deluxe Studio

آپارتمان با آشپزخانه واقع در 300 متری از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل در پاتایا مرکزی است. این هتل دارای فضای آزاد است و دارای یک باغ و تراس است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل یو یو گِست هوس پاتایا |Yoyo Guest House

Yoyo Guest House در مرکز پاتایا قرار گرفته است و با WiFi رایگان ارائه می دهد.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل چین این پاتایا |Chill Inn

این ویژگی 9 دقیقه پیادهروی از ساحل است. رستوران Chill Inn در 600 متری از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل، اتاق های تهویه مطبوع در پاتایا مرکزی را دارد. این مهمان خانه یک دستگاه نقدی و فای رایگان را ارائه می دهد. تمام اتاق ها دارای یک بالکن هستند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل پرنیا پاتایا |Parinya's Apartment

آپارتمان Parinya's آپارتمان ها را با فای رایگان در پاتایا مرکزی فراهم می کند، تقریبا در 400 متر از خیابان پاتایا واقع شده است. با یک سالن مشترک، این ملک همچنین دارای غذا در محل است. ملک 1.1 کیلومتر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل و 1.6 کیلومتر از هارد راک کافه است.

 


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل اِستار مَکس گِست هوس پاتایا |StarMax Guest House

این ویژگی 11 دقیقه پیادهروی از ساحل است. مرکز ستاره مهما در مرکز پاتایا 400 متر از خیابان پاتایا واقع شده است و امکانات هتل مانند نوار و محل پذیرش نیز دارد. 900 متر از جشنواره مرکزی پاتایا ساحل، این ملک نیز 1.3 کیلومتر از کافه هارد راک است. نقاط محلی مورد علاقه مانند مجتمع King Power Pattaya و Cabaret Alcazar به ترتیب در 1.8 کیلومتر و 1.8 کیلومتر قابل دسترسی هستند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل ریوانا بوتیک بای ساندرا پاتایا |The Rivana Boutique By Sandara Pattaya

این ویژگی 10 دقیقه پیادهروی از ساحل است. واقع در 500 متری از خیابان پاتایا، بوتیک ریووانا با ساندرا پاتایا، اتاقهایی با تهویه مطبوع در پاتایا مرکزی فراهم می کند. ملک 800 متری از ساحل پاتایا ساحل مرکزی، 1.2 کیلومتر از هارد راک کافه و 1.5 کیلومتر از مجتمع King Power Pattaya است. این ملک غیر سیگاری است و در فاصله 1.6 کیلومتری از کاباره آلکازار واقع شده است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل کوندو دوپلِکس لُفت سوئیت پاتایا |Condo Duplex Loft Suite

آپارتمان Condo Duplex Loft Suite با تهویه مطبوع با بالکن، ویلا در مرکز پاتایا است. مهمانان از فای رایگان لذت ببرند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل پیزا24 گِست هوس پاتایا |Piza 24 Guesthouse

آپارتمان Condo Duplex Loft Suite با تهویه مطبوع با بالکن، ویلا در مرکز پاتایا است. مهمانان از فای رایگان لذت ببرند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل بلیس مانژن پاتایا |Bliss Mansion

واقع در پاتایا مرکزی، 300 متر از خیابان پاتایا، منزل Bliss دارای سالن مشترک و همچنین فای رایگان است. این اموال حدود 700 متر از جشنواره مرکزی پاتایای ساحل و 1.1 کیلومتر از هارد راک کافه است. هر اتاق دارای یک تلویزیون تختخواب و کانال کابلی است.

 


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ پروپرتی بای اِی پاتایا |The Pattaya Property By A

دارای یک استخر در فضای باز و منظره دریا، Property Pattaya توسط A یک آپارتمان در مرکز پاتایا است. این هتل در مرکز ساحل قرار دارد و دارای مرکز تناسب اندام، باغ، سالن مشترک و فای رایگان است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل سیکستی سیکس بای وی پی جی پاتایا |Sixty Six Pattaya by VPG

این ویژگی 4 دقیقه پیادهروی از ساحل است. واقع در پاتایا مرکزی، 200 متر از هنر در بهشت و 400 متر از کاباره آلکازار، شصت و شش پاتایا توسط VPG، محل اقامت با فای رایگان و دسترسی به باغ با استخر شنا در فضای باز است. محل اقامت دارای حمام آبگرم است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل مایک بیچ ریزورت پاتایا |Mike Beach Resort

این ویژگی 3 دقیقه پیاده روی از ساحل است. تایلند Mike Beach Resort در ساحل شمالی پاتایا، تنها چند دقیقه پیاده روی از ساحل، مراکز خرید و مکانهای تفریحی شبانه را ارائه می دهد. آلکازار نیز در این نزدیکی هست.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل آدلفی پاتایا |Adelphi Pattaya

Adelphi Pattaya ارائه می دهد بوتیک محل اقامت در 10 دقیقه پیاده روی از ساحل، در مرکز پاتایا. این فای رایگان در سراسر، استخر در فضای باز و یک رستوران فراهم می کند.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل دِ بیس پاتایا |The Base Pattaya

پایتای پایه، یک آپارتمان با بالکن است که در منطقه پاتایا مرکزی واقع در منطقه Chon Buri واقع شده است. امکانات هتل دارای منظره استخر و 300 متری از خیابان پاتایا است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل سِلِکشِن پاتایا |Hotel Selection Pattaya

این ویژگی 2 دقیقه پیاده روی از ساحل است. هتل پاتایا در 100 متری از پاتایای شمالی است. اتاق های تهویه مطبوع با Wi-Fi رایگان و پارکینگ عمومی رایگان ارائه می شود. این ملک دارای یک استخر در فضای باز، آبگرم و مرکز تناسب اندام است.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل یِست سِنتریک سِآ سوئیت پاتایا |Best Centric Sea suite

این ویژگی 4 دقیقه پیادهروی از ساحل است. مجموعه ای از Centric Sea Suite واقع در پاتایا مرکزی، آپارتمان با فای رایگان و واحدهای دارای کابینت آشپزخانه، تراس و محل استقرار است. محل اقامت تهویه مطبوع و سونا.


Previous Next

نام هتل پاتایا :هتل سِنترال رزیدنس - دِ بیس کوندو پاتایا |Central Pattaya Residence-The Base Condo

مرکز پاتایای رزیدنس - آپارتمان پایه در پاتایا مرکزی دارای امکانات اقامتی با فای رایگان، 300 متر از خیابان پاتایا و 500 متر از جشنواره پاتایای ساحل است. کافه هارد راک در 900 متر از آپارتمان است.


Previous Next

نام هتل پاتایا : هتل ای ای پاتایا | AA Hotel Pattaya

هتل پریای پاتایا در پاتایا زیبا واقع شده است و 200 متر از ساحل پاتایا زیبا است. این ملک، تنها 1 کیلومتر از خیابان پیاده روی پر جنب و جوش، رستوران، Wi-Fi رایگان و پارکینگ رایگان دارد.


Previous Next

نام هتل پاتایا : هتل استینی بلا ویستا رزیدنس پاتایا | Eastiny Bella Vista Hotel & Residence

اموال او 3 دقیقه پیاده روی از ساحل است. Eastiny Bella Vista در اطراف محل زندگی شبانه و ناهار خوری مرکز پاتایا ارائه می دهد و امکانات راحت و راحتی در اتاق های مقرون به صرفه را دارد. این هتل 5 دقیقه ای از ساحل پاتایا محبوب است.


Previous Next

نام هتل پاتایا : هتل مکس پاتایا | Max Hotel

این ویژگی 2 دقیقه پیاده روی از ساحل است. مرکز مهمان در قلب پاتایا، هتل مکس، یک نوار و رستوران دارد که غذاهای تایلندی و غربی را در اختیار شما قرار می دهد. دسترسی رایگان WiFi در مناطق عمومی در دسترس است.


جستجو